Angličtina pro samouky Libora Činky

Home > Angličtina pro samouky

Čím Vás překvapí jedna ze světově nejpropracovanějších  metod zrychleného ovládnutí angličtiny? 

Předtím, než budete moci brzy žasnout nad tipy a triky, vyvinutými v průběhu dvou desítek let hypnoterapeutem a specialistou na zrychlené učení Libora Činky, předtím investujte chvilinku času abyste mohli expresně ovládnout angličtinu. 

Ponořte se do svých zkušeností a odpovězte na následující dotazy ( během cca jen 1 minuty), díky čemuž získáte zdarma optimalizované tipy a triky, které Vám pomohou. Jakmile to uděláte, tak ušetříte nejenom velké peníze, ale hlavně nervy. Vše bude mnohonásobně (cca 10 i vícekrát zrychleno). 

zivotni-vanoce-banner-468x60.jpg

Angličtina pro samouky Libora Činky je systém vytvářený a rozvíjený od začátku devadesátých let 20. století.  Je  nejkomplexnější strategií využívající speciálních paměťových postupů, které byly testovány a jsou nadále vylepšovány v živých kurzech Angličtina s hypnózou CETROS, s.r.o. (společnost založená Liborem Činkou - název je zkratkou CElostní TRénink OSobnosti) 

Protože informace o systému jsou za dobu publikování některých informací natolik rozsáhlé (ohromné množství stránek), že by samy zabraly dobu desítek hodin jen na přibližné seznámení tak 

Angličtina pro samouky - vzhledem k rozsahu materiálů jsou hlavní informace k tématu umístěny na novém webu www.anglickyfantasticky.cz

anglictina-kurz-300x300.gif

banner-sbi-skyscrapper-600x120.jpg

Stránky autora bestselleru
Ovládněte svůj mozek

hypno-head-skyscraper.png

Psychologie


Recent Articles

 1. Hlavní klíč k řešení problémů

  Apr 22, 17 12:31 PM

  Hlavní klíč k řešení problémů - hypnoterapeut Libor Činka o příčinách problémů a jejich řešení

  Read More

 2. top linky

  Feb 21, 17 07:08 PM

  Top linky na nejlepší stránky k zrychlenému učení a úspěchu

  Read More

 3. Psychologie

  Jan 22, 17 01:39 PM

  Psychologie dosahování cílů, překonávání překើek i sebeobrany před hloupostí.

  Read More