SUPERPAMĚŤ
Konec stresu z neúspěchu při zkouškách, pohovorech, prezentacích

Odhalení: Tajemství MQ a Vašeho úspěchu   

Staňte se dokonalými v zapamatování stovek údajů, cizích slovíček, prezentací, jmen, hesel, atd. Znásobte své MQ - memory quotient.

Rád bych poděkoval za vynikající Superpaměť, která mi ukázala cestu, jak si co nejvíc zapamatovat narozdíl od podobně zaměřených knížek. 

O. Staněk

Datum: 25.4.2006
Od: Libor Činka

Se Superpamětí 2 si budete pamatovat 3 x lépe již po pár desítkách minut překvapivého tréninku.

Přes 14 let vedu tréninky paměti. Přes 14 let se mne lidé užasle ptají "Proč se to neučí ve školách?". Po nečekaném úspěchu, kdy jsem se umístil po minimálním tréninku ve světovém žebříčku na Mind Olympiad 2001 (IQ, strategie, paměť...) 
a zapamatoval si 499 údajů viz Zpráva o mezinárodní soutěži jsem v eknize Superpaměť 1 (viz box vpravo nahoře) prozradil základy tajemství paměti. Mozková Olympiáda a principy používané pro trvalé pamatování bez memorování jsou známé desítky let.

Ve školách se však prakticky nic nezměnilo - neúplné a nekonkrétní návodytypu: "Učte se, soustřeďujte se". jsou rozšířeny mezi 99% lidí. Málokoho však napadne otázka:

 • A jak se to tedy správně dělá?
 • Kolik způsobů zná učitel?
 • Kolik z nich Vás naučili?
 • A kolik z nich opravdu odpovídá tomu jak pracuje mozek?
 • Kterých 6 metod je lepších než biflování?

SP2B Vás to naučí, SP2B Vás šokuje.

Kdyby žil Komenský a věděl, že to učitelé nevědí a nepoužívají, tak by prožil akutní chuť většinu z nich vyhodit. Pak by přepnul na konstruktivní myšlení a pomohl jim konečně se to po stovkách let naučit. Kdyby tu možnost měli psychologové, prakticky se zabývající fungujícími způsoby učení, tak by je začali koučovat podobně jako sportovce ke špičkovým výkonům. A po určité době by konzervativním učitelům, kteří se nechtějí učit "Jak učit a pamatovat si bez biflování a stresu" snížili platy, dokud neovládnou přes 50 let staré objevy. Nositel Nobelovy ceny R. Sperry (1981) by si ukroutil hlavu údivem, že po více než 25 letech od jeho objevů specializace mozkových hemisfér to učitelé prakticky nepoužívají.

Kdyby toto znali účastníci

X FACTOR nebo Super Star,

tak by jim nikdy nevypadl text. Nikdy by nezapomněli. Jak cenná je to dovednost,zapamatovat si za zlomek času místo probdělých nocí?

Vynikající pamětí ve skutečnosti disponujeme všichni, samozřejmě i Vy. Jenže nám bylo vsugerováno tolik špatných způsobů zapamatování a učení, že jejich nefunkčnost v důsledku vede k sugescím typu "Mám špatnou paměť. Nemám talent na učení". Vy máte šanci uniknout z tohoto "downgradu" a v  plné šíři poznat tajemství Vaší Superpaměti.

I zlomek z toho, co přináší "Superpaměť 2" z Vás udělá paměťové přeborníky. 
Trocha tréninku a ostatní si budou myslet, že jste geniální. 
Jen to nepřežeňte, mohli by Vám závidět.

Podívejte se na obsah zpracovaný do Myšlenkové mapy a uvidíte, 
že obsahuje to, s čím jste se ve škole nikdy nesetkali.

Obsah zde
 

SP2B jsem vytvořil pro všechny, kteří mají problémy s pamětí. Napsal jsem ji pro ty, kteří si nemohou dovolit osobní trénink z časových a finančních důvodů. Vytvořil jsem program, který může přinést úspěch dokonce, i když je málo času. 30 minut tréninku klíčového systému a například číselné údaje jako historická data si budete ukládat do trvalé paměti. Řešení, které znamená konec biflování. Chci jej představit veřejnosti a dokázat, jak se příliš mnoho učitelů mýlí a svou mocí a neschopností vsugerovávají představu obtížnosti zapamatování snad 95 lidem ze 100.

 • Super Soustředění - klíč k dlouhodobé paměti zcela jinak než Vás naučili ve škole. Konec vágním radám "Dávejte pozor, soustřeďte se."
 • Trvalé zapamatování - je snadné pro ty, kteří vědí, jak mozek pracuje. Není to zadarmo, budete muset zničit sugesce o své špatné paměti. Malý trénink a budete podvědomě cítit, že to jde jinak. Pár hodin tréninku a budete vybaveni strategií na zapamatování mnoha i velmi abstraktních věcí.
 • Jistota u zkoušek a jednání - už nemusíte mít strach ze zapomenutí 
  a obavy z neúspěchu. 


Vážený pane Činko, 

zasílám reakci na Váš seminář pro trenéry paměti. Čím zkušenější trenéři paměti, tím pozitivnější reakce na Váš seminář byla.
Na další spolupráci se těší
Dana Steinová 
Centrum pro trénování paměti

Nedávno jsem se vás ptala na sugestopedii a Vy jste mi poradil svou eknihu Superpaměť (Poznámka autora - nová verze již není ekniha, ale zabezpečené internetové interaktivní rozhraní). Chci Vám jen poděkovat. Za zajímavé čtení a pomoc. Ještě jednou díky 
Katka Najmanová

 • Zapamatování stovek údajů - Váš mozek začnete používat jako počítač. Klik a údaj vyskočí ve zlomku času oproti dřívějšku.
 • Zcela nové triky pro složitá cizí slovíčka - jak si hravě zapamatovat dříve obtížné. Pozor, tato část je jen základem díky kterému vznikla rozsáhlá částv nové komplexním systému zaměřeném na zrychlené učení jazyků 
  "ABC jazyky"
   viz info zde.
 • Odhalená tajemství mistrů světa v paměti - ani jedno procento z toho, co v eknize najdete Vás žádný učitel nenaučil, protože nic takového ani 1 % z nich neumí.
 • Vymazání "okna" v budoucnosti - jak se projít do budoucnosti a vymazat hrozící "okna" - Perfektní příprava na zkoušky nemá nic společného s biflováním.
 • Směšná cena - za zlomek ceny kurzu získáte více, než jste si kdy dokázali představit. Mikroskopická cena v poměru roků strávených neefektivním zapamatováním ve školách. Jen 970,- Kč Vám umožní vědět 
  a hlavně umět to, o čem učitelé neumí mluvit.

Vaše metody se pokouším aplikovat i na mladší sestru, která navštěvuje základní školu a má menší problémy. A zde se mi opět potvrzuje věta, která se často objevuje ve Vašich textech: "Už vám někdy někdo řekl, jak se máte učit?" Odpověď je zřejmá! Neřekl! Takže jsem rád, že i sestra dosahuje díky Vašim metodám značných pokroků. 
Martin Mikula

Dosáhnete tak úspěchů, kterými budete moci předstihnout i ty, kteří trénovali roky.Namísto biflování a nudného opakování, které stejně dříve vedly k neúspěchu budete moci po několika cvičeních vidět a prožívat dříve skrytou výjimečnostVaší mysli, zatímco potíže budou odcházet do nenávratna.

Během 20 minut tréninku základního systému si zvýšíte schopnost pamatovat si více. 
S dalším tréninkem budete zažívat, jak je stále 
složitější a složitější zapomínat!
 

Chytrost a strategie budou Vaším softwarem k úspěchu! 
Jaké by to bylo 
pamatovat si 3x LÉPE již po několika desítkách minut tréninku?

A PĚTKRÁT LÉPE?
A  PAK D E S E T K R Á T VÍCE již během jednoho týdne?

Vše, co jste si přáli Vy a druzí. První propracovaná metoda, která byla dopsána, doladěna dle přání z dlouhodobé ankety. SP2B podle vašich přání.

Interaktivita spolu s obsahem, který nemá obdoby.

Nemáte-li čas či prostředky na výcvik, tak za zlomek ceny kurzu získáte více, než jste si kdy dokázali představit
 

Přestože existují teorie tvrdící, že vysoké IQ zajišťuje lepší výsledky i v oblasti paměti, tak jsem si na vlastní kůži prožil (mám průměrné IQ), že vhodné strategie a znalosti probudí Vaše MQ a zajistí výsledky v nadprůměrné kvalitě, aniž byste museli být členy Menzy nebo Einsteinova klubu (IQ nad 150). Rovněž věk nemá destruktivní vliv na schopnost zapamatovávat, jakmile lidé použijí to, co natrénovali díky Superpaměti 2.

Nedávno do psychoterapeutické poradny přišel klučina, který dostává ve škole čtyřky. Moc se mu o škole povídat nechtělo. Provedl jsem ho jen zlomkem postupu uvedeného v "Superpaměť 2 bleskově". Nejdříve paměťový test. Více než osmkrát si pročetl 3 řádky textu a vyslovoval si je opakovaně. Přesto pak měl problém si to alespoň z 60% vybavit. Pak jsem mu vysvětlil hravou formou kousek z SP2Ba on se začal usmívat. O necelou hodinu později si pamatoval skoro 4 x vícenež na začátku a jen po dvojím zopakování. To vše bez biflování. Pár informací mu zvýšilo MQ. Nikdo z učitelů toho předtím nebyl schopen a jen nad ním lámali hůl.

Pokud jste si stáhli zdarma Superpaměť 1 viz dole, tak bude snazší si představit, jaké by to bylo pamatovat si i 10 x více a trvale díky INTERAKTIVNÍ Superpaměť 2 bleskově.

Klikněte pro objednávku dnes

Definitivní řešení problémů se zapomínáním 

Obdržíte elektronickou knihu se zcela originálním zpracováním problematiky paměti na praktických příkladech řešících zapamatování velkého množství informací do dlouhodobé až celoživotní paměti.

100% záruka Žádný risk - dávám Vám osobní záruku,
že pokud nebudete spokojeni během 30 dní, tak Vám vrátíme plnou cenu. 

zivotni-vanoce-banner-468x60.jpg

Tisíce hodin vedení tréninku Superpaměti a stálé údivy účastníků nad pro ně neuvěřitelnými novinkami mne nutí zveřejnit materiál, který dá tvrdý úder pověrám šířeným ohromným množstvím učitelů, kteří místo rozvoje potenciálu dětí a studentů vytváří legie mozků, kteří jsou naprogramování na opětovné selhávání.

Rozhodl jsem se zveřejnit v elektronické interaktivní podobě to, co jsem propracovával skoro přes 10 let. Kdybych toto dříve uměl alespoň pro 
1 zkoušku, tak bych dal nevím co, za zvýšení jistoty, že zkoušku zvládnu. 
Dal bych mnoho za eliminaci stresu ve všech těch situacích ve škole nebo při konkurzech, prezentacích a pohovorech. Zvolil jsem proto cenu, která stojí alespoň za zvládnutí jedné takové situace.

Věřím, že jsem do "Superpaměti 2" dal prakticky tolik jako do kurzu, za který mi lidé platí od 5000,- výše. Chci, aby nikdo nemusel prožívat ponížení před "autoritami", které si dovolují označovat lidi za hloupé a neučící se, zatímco člověk ví, že se tak snažil. Chci, aby lidé  unikli ze smyčky - Pamatujte si, ale my Vám neřekneme jak. Uvítám, když si blízcí například v rodině osvojí poznání, které jim ukáže, že každý z nich má ohromné možnosti.

Bonus #1 (zdarma v hodnotě 400,- Kč ) Jak psát neprokouknutelné taháky - neprozrazujte tento trik a používejte tajemství, které Vám rychle zajistí pomoc třeba při testech. Uchovejte svá hesla a PINy stejným způsobem a buďte v klidu.

Bonus #2 (zdarma v hodnotě 200,- Kč ) Šokující zapamatování balíčku karet - překvapte své známé atraktivním vystoupením, za které by se nestyděl ani David Copperfield. Pozor, úspěch v Kasinu se neodpouští, po velkých výhrách například 8 násobného mistra světa v paměti Dominika O'Briana nepouští do kasina, přestože ve škole byl považován za žáka s neuvěřitelně špatnou pamětí. 
(Autor SP2B nepřebírá odpovědnost za ztráty - profesionální úroveň znamená desítky hodin tréninku v rychlém tempu. Cena bonusu je vztažena k zábavě, nikoli profesionálním výhrám).

Bonus #3 (zdarma v hodnotě 100,- Kč ) Nahrávka "Audio Stimulace mozkových vln Alfa".

Jen pár kliknutí Vás dělí od ohromných možností. Ještě nikdy v životě jste je neměli tak velké a tak blízko. Zamezte ztrátám času a příležitostí způsobenými zapomínáním. Představte svůj intelekt v tom nejlepším světle. Ciťte se jakovládce paměti.

Investujte dnes 970,- Kč do Superpaměť 2 bleskově 
už zítra můžete umět to, co většina lidí považuje za zázrak.

UPOZORNĚNÍ - nová verze již nikoli ve formě eknihy, ale na světově nejmodernější interaktivní platformě je k dispozici od února 2012.

Objednávka 
ANO, mám skutečný zájem 
o Superpaměť 2 bleskově 
a beru na vědomí 100% záruku během 30 dní. 

 Objednávka - klikněte teď  

Novinka: Platba prostřednictvím bodů je nyní umožněna uživatelům zaměstnaneckých výhod Benefit Plus nebo Benefity.

Hodně úspěchu přeje

Libor Činka 

P.S. - Dávám Vám osobní záruku, že jsem napsal SP2B a propojil ji s tréninkovým programem, jehož používání a osvojení garantuje trvanlivé pamatování překvapivého množství věcí. Pokud nebudete spokojeni do 30 dní, dokonce se rozmyslíte den před vypršením lhůty, tak Vám vrátíme plnou cenu.

Superpaměť 1 Z DAR MA

Superpaměť 1 od autora bestselleru Ovládněte svůj mozek můžete číst už za pár chvil. 
Pokud však máte knihu Ovládněte svůj mozek, tak je jedna z jeho částí obsahem příběhu v čtvrté kapitole. 

Přechod na hlavní stránku abcentrum psychologie iq kurzy kariera

ZDARMA  e-book Superpaměť 1
viz dole na této stránce


banner-sbi-skyscrapper-600x120.jpg

Stránky autora bestselleru
Ovládněte svůj mozek

hypno-head-skyscraper.png

Psychologie