Ultra meditace

Poznámka: Výše uvedené video je jen mikro ukázkou - kvalita obrazu se tedy liší od originálu, který je ostrý. Níže najdete další ukázku se zřetelným obrazem. 

Ultra meditace - nový video program hypnoterapeuta Libora Činky. 

Speciální video meditace, která vede nejen k harmonizaci, klidu, soustředění, ale i změnám prožívání, včetně změny vnímání času. Meditace je osvědčeným prostředkem k harmonizaci organismu, regeneraci, ale i podpoře imunitního systému a tedy zdraví. 

Ultra meditace je připravena tak, aby mohla ve velmi krátké době přinést přínos standardních dlouhých meditací. 

Speciální verze Vám umožní již během cca 6 minut prožít blahodárné účinky, odpojení se od stresů, zklidnění myšlenek. Opakované použití vede až k vymizení myšlenek a změně prožívání času, čímž dochází v organismu k regeneraci a zapojení podvědomých procesů až na úroveň sebeozdravení. Vnitřní účinky Ultra meditace se pak následně projeví i v jednání ve vnějším okolí. 

Můžete být překvapení pohodou v dalším období a klidným soustředěným myšlením. Mohou se objevit prožitky podobně těm, které lidé zažívají na krásných dovolených a v okamžicích žasnutí například nad dokonalostí přírody. 

Ultra Meditace je sadou videí a audio nahrávek pro ohromující stimulaci smyslů neobvyklými zážitky a to na úrovni, která je srovnatelná s předními světovými produkty. Zapojení zkušeností z hypnoterapeutické praxe Libora Činky přináší jak je jeho zvykem mnoho překvapivých prvků. 

Ultra meditace je tak programem i pro nejzkušenější v této oblasti. Zároveň je však připravena tak, aby ji snadno mohl používat kdokoli. 

Program obsahuje i uzavřené fórum pro uživatele UM a je tedy možné se ptát přímo psychoterapeuta Libora Činky. Zároveň můžete informovat o pokrocích a sdílet Vaše zkušenosti s druhými. To vše je umožněno prostřednictvím jedné z nejoceňovanějších světových platforem Kajabi. 

E-program Ultra meditace můžete získat 
pouze v eshopu CETROS, s.r.o. 

zivotni-vanoce-banner-468x60.jpg

banner-sbi-skyscrapper-600x120.jpg

Stránky autora bestselleru
Ovládněte svůj mozek

hypno-head-skyscraper.png

Psychologie


Recent Articles

 1. Hlavní klíč k řešení problémů

  Apr 22, 17 12:31 PM

  Hlavní klíč k řešení problémů - hypnoterapeut Libor Činka o příčinách problémů a jejich řešení

  Read More

 2. top linky

  Feb 21, 17 07:08 PM

  Top linky na nejlepší stránky k zrychlenému učení a úspěchu

  Read More

 3. Psychologie

  Jan 22, 17 01:39 PM

  Psychologie dosahování cílů, překonávání překើek i sebeobrany před hloupostí.

  Read More